top of page

BIUSTOapka -

biustoedukacyjna aplikacja dla nastolatek i kobiet

BIUSTOapka buduje zdrowe nawyki dbania o piersi od najmłodszych lat. To kompendium wiedzy na temat regularnego samobadania piersi i noszenia dobrze dopasowanego biustonosza.

Download on the App Store
Get it on Google Play
1.png

A co to?

BIUSTOapka buduje zdrowe nawyki dbania o piersi od najmłodszych lat. To kompendium wiedzy na temat regularnego samobadania piersi i noszenia dobrze dopasowanego biustonosza.

Read More
1.png

Poznaj swoje piersi

Zawiera także praktyczne informacje na temat rozwoju, budowy i wyglądu piersi oraz budowania biustopozytywnego podejścia do piersi wśród nastolatek i młodych kobiet.

Read More
3.png

Ustaw przypomnienia

BIUSTOapka pomoże ci ustawić sobie przypomnienie o comiesięcznym samobadaniu jak i o kolejnej konsultacji brafittingowej. Kilka kliknięć i nie musisz się martwić, że przegapisz te ważne dla twojego zdrowia i komfortu życia daty.

Read More
6.png

BIUSTOedukuj

Przy pomocy aplikacji zarezerwujesz w swojej szkole lub zakładzie pracy przeprowadzenie biustoedukacyjnej pogadanki oraz zamówisz biustoedukacyjne materiały.

Read More
9.png

O samobadaniu

Zaimplementowano do niej interaktywny przewodnik krok po kroku, na co zwracać uwagę przy samobadaniu piersi oraz jak je prawidłowo wykonywać. BIUSTOapka nie tylko daje wskazówki wykonania samobadania, ale co miesiąc przypomina użytkowniczkom aplikacji o tym, kiedy jest najlepszy czas, by je przeprowadzić.

Read More
4.png

Jak ważny jest dobry stanik?

To także brafittingowy instruktaż wideo dopasowania biustonosza i właściwego zakładania stanika oraz poręczny zbiór informacji, dzięki którym dowiesz się, co zrobić, kiedy stanik nie pasuje. BIUSTOapka to pewność bezstresowych zakupów stanikowych, gdyż zawiera najważniejsze informacje na temat fasonów biustonoszy, tego ile staników na co dzień potrzebujesz oraz które z nich powinny znaleźć się w twojej bieliźniarce. Dowiesz się także jak o nie dbać, aby były inwestycją w długi okres użytkowania.

Read More
5.png

Gdzie po poradę?

W BIUSTOapce znajduje się również wyszukiwarka zaufanych, lokalnych sklepów brafittingowych, działających w ramach fundacji Wsparcie na Starcie, które pomogą ci w doborze biustonosza i chętnie podzielą się informacjami na temat tego, jak dbać o zdrowie piersi.

Read More
7.png

Wspieraj biustopozy-

tywną rewolucję

Aplikacja została stworzona przez fundację Wsparcie na Starcie, która od kilku lat prowadzi działania edukacyjne w szkołach i innych placówkach w całej Polsce, gdzie szerzy ideę biustopozytywności. BIUSTOapka powstała dzięki wsparciu kampanii Dotykam=Wygrywam, organizowanej co roku przez bieliźnianą markę Panache. Ze środków pozyskanych z reCYClingu starych biustonoszy i sprzedaży cegiełek udało się stworzyć jedyną taką aplikację, kompleksowo dbającą o zdrowie kobiecych piersi.

Read More
8.png
biustoapka.png

Ściągnij BIUSTOapkę!

BIUSTOapkę można BEZPŁATNIE zainstalować na  telefonach zarówno z systemem Android, jak i IOS.

Download on the App Store
Get it on Google Play

Bądź na bieżąco!

Otrzymaj informację o ostatniej wersji apki, nowościach i update'ach. Subskrybuj do naszego newslettera.

Dziękujemy za subskrypcję!

bottom of page