top of page
9. edycja: Info
EWA_5785_edited.jpg
IMG_4380(1)_edited.jpg
0M3A9881.JPG
IMG_4383(1)_edited.jpg
IMG_4610_edited.jpg

CEGIEŁKA KOSZULKA BIUSTOnastroje DOTYKAM=WYGRYWAM

Koszulka jest cegiełką wspierającą kampanię Dotykam=Wygrywam

Środki pozyskane ze sprzedaży koszulki, stworzonej przez współorganizatora kampanii Dotykam=Wygrywam, fundację Wsparcie na Starcie, zasilą jej konto. Fundacja buduje zdrowe nawyki dbania o piersi wśród nastolatek. Zebrane fundusze zostaną przeznaczone na produkcję biustoedukacyjnych materiałów stworzonych przez fundację (online i fizycznych), stanowiących wsparcie edukacyjne dla nastolatek. Głównym zadaniem materiałów będzie promowanie profilaktyki raka piersi poprzez naukę samobadania, zapobieganie symptomom niewłaściwie dopasowanego biustonosza oraz budowanie biustopozytywnego i ciałopozytywnego podejścia.

koszulka przód 150 dpi
koszulka tył 150 dpi

BUDUJEMY ZDROWE NAWYKI

Koszulka zaprojektowana przez fundację Wsparcie na Starcie dla jedenastej edycji kampanii Dotykam=Wygrywam, idealnie oddaje biustopozytywny przekaz, charakterystyczny dla fundacji, zachęcający do zainteresowania się tematem zdrowia piersi.

9. edycja: Info
logo fundacji.png

POZNAJ FUNDACJĘ 
WSPARCIE NA STARCIE

Celem fundacji jest EDUKOWANIE dziewcząt na temat dbania o ZDROWIE PIERSI od najwcześniejszych lat

oraz inspirowanie ich do budowania w sobie pewności siebie poprzez

PROMOWANIE ZDROWYCH NAWYKÓWZDROWEJ PERCEPCJI CIAŁA.

Wsparcie na Starcie promuje zdrowie piersi poprzez podnoszenie świadomości i edukowanie dziewcząt w temacie profilaktyki raka piersi i brafittingu. Fundacja mówi o poważnych przesłaniach w lekki sposób, oswajając temat i umożliwiając młodym kobietom rozpoczęcie wdrażania zdrowych nawyków na całe życie.

Swoją misję na co dzień Fundacja Wsparcie na Starcie realizuje poprzez organizację

biustopozytywnych spotkań edukacyjnych w szkołach w całej Polsce.  

Zbierane środki fundacja przeznacza na szerzenie świadomości wśród nastolatek i młodych kobiet we wszystkich tematach związanych ze zdrowiem piersi. Aktualnie Wsparcie na Starcie zbiera fundusze na stworzenie

bezpłatnych materiałów biustoedukacyjnych (fizycznych i online) skierowanych do nastolatek, które będą edukować, jak dbać o zdrowie piersi poprzez przypominanie o regularnym samobadaniu

i noszeniu dobrze dopasowanego biustonosza. Środki pozyskane ze sprzedaży BIUSTOmydełek wesprą ten cel. 

Fundacja "Wsparcie na Starcie"
Gdzię kupić BIUSTOmydło?

Tu kupisz koszulkę BIUSTOnastroje!

Online

Charytatywni Allegro

IzabelaSakutova.com

bottom of page